AfterTreatment™

AfterTreatment™

Tooge oma auto selle kere või sisustuse põhjalikuks puhastamiseks Mr CAPi esindusse. Ka mootoriruum kogub tolmu, mustust ja õli. Kui olete oma autot eelnevalt lasknud Mr CAPi poolt hooldada, pakutakse Teile jooksva hooldusena või täiendusena Teie enda poolt läbi viidud hooldustele alljärgnevaid soodsaid teenuseid. Kui Te pole veel meie klient, pakume Teile AfterTreatment™ hooldust tavalise turuhinnaga olemasolevate võimaluste piires. Klõpsake vasakul, et saada lisateavet InteriorService™-i kohta ja paremal, et lugeda WashAll™-i kohta.

WashAll™

Mr CAPi põhjalik ja hoolikas autokere käsipuhastus on mõeldud klientidele, kes ei rahuldu tavalise „autopesuga”. WashAll™ puhastus hõlmab muuhulgas auto kere, velgede, rattakoobaste, uksepostide ja klaaside puhastust nii seest kui väljast. Kokku puhastatakse 24 erinevat piirkonda.

Auto saab säravalt puhtaks!

InteriorService™

See põhjalik ja hoolikas puhastus on mõeldud klientidele, kes ei rahuldu tavalise autosalongi „sisepuhastusega”. InteriorService™ hõlmab muuhulgas autopõranda, istmete, klaaside, paneelide ja pagasiruumi puhastust*. Kokku puhastatakse autosalongi 26 erinevat piirkonda.

*Kui salong ja sisustus on tugevalt määrdunud, soovitame NewMatizing™ hooldust

MachineClean™ & Dressing™

See hooldus hõlmab kogu mootoriruumi põhjalikku puhastust. Tänapäeva autodel on palju sisseehitatud elektroonikat ja mootoriruum on tundlik piirkond. Mustus seob niiskust ning varem või hiljem peab seda puhastama.*

*Kontrollige juba automüüja juures, kas teie auto mootoriruum on niiskuskindel. On selliseid autotootjaid, kes ehitavad niiskuskindlaid mootoriruume ja on selliseid, kellel ei ole sisseehitatud elektroonika niiskuskindluse suhtes samu kvaliteedinõudeid. 


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /data01/virt95316/domeenid/www.mrcap.ee/htdocs/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 177