Resealant™

Resealant programm

Ajaga kuluvad teie auto juures paratamatult kõik osad: mootor, rehvid, pidurid, tuled, nupud jne. FormulaU™ on pikaajalise toimega, aga aja jooksul ka selle mõju väheneb. Enamus klientidest soovib säilitada oma auto värvipinna seisundit läbi aastate parimal võimalikul tasemel. Seepärast pakubki Mr CAP Resealant™ programmi.

FormulaU™ Resealant™

Enamik kliente soovib säilitada kaitsvat toimet ja värvipinna kvaliteeti läbi aastate optimaalsel tasemel. FormulaU™Resealant™ on varem läbi viidud FormulaU™ pinnatöötluse ülevaatus ja põhjalikum kordus. Resealant™ hooldust tehakse kindla suurusega tasu eest ja see kuulub Mr CAPi garantiiprogrammi. Pärast FormulaU™Resealant™ hooldust näeb teie auto pind välja jälle nagu uus.

MasterResealant™

MasterResealant™-it pakutakse klientidele, kes soovivad säilitada oma auto väljanägemist läbi aastate optimaalsel tasemel. MasterResealant™ on varem läbi viidud MasterTreatment™ hoolduse ülevaatus ja võimendatud kordus. Seda tehakse kindla suurusega tasu eest ja see kuulub Mr CAPi garantiiprogrammi.

Pärast MasterResealant™ hooldust näevad teie auto välispind ja salong välja jälle nagu uued.


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /data01/virt95316/domeenid/www.mrcap.ee/htdocs/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 177